MIKOŁAJOWE SZALEŃSTWO NA ULICACH TRÓJMIASTA

0
907
Już w najbliższą niedzielę ulicami Trójmiasta po raz szesnasty przejadą Mikołaje na motocyklach. Jak co roku cel akcji jest szczytny – pomoc podopiecznym pomorskich domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych. W ubiegłym roku Mikołajom na kółkach udało się zebrać 85 tysięcy złotych. Jak obfita będzie tegoroczna edycja ?

Co roku trasa przejazdu Mikołajów jest taka sama, a jedyne co się zmienia to jej kierunek. W ubiegłym roku start miał miejsce w Gdańsku, a finisz w Gdyni.  W tym roku orszak Mikołajów na jednośladach wystartuje w niedzielę 2 grudnia o godz.11 ze Skweru Kościuszki w Gdyni, a zakończy swój przejazd w Gdańsku przy Ergo Arenie . Każdy taki rajd to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Wielbiciele motocykli w zwartej grupie zasiadają na swoje maszyny i mkną ulicami Trójmiasta, a w tym czasie na konto Trójmiejskiego Stowarzyszenia Motocyklowego wpływają środki, które później przekazywane są na wskazany cel.

PRZECZYTAJ TAKŻE: GDAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

W zeszłym roku na trasie z Gdańska do Gdyni przejechało ok. 2 tys. uczestników na blisko 1400 motocyklach, zebrano wówczas 85 tys. złotych. Liczymy, że w tym roku uda się zebrać więcej, ba może nawet pobić rekord sprzed trzech lat, kiedy to dzięki Mikołajom udało się zgromadzić  ponad 125 tys.złotych. Ale bez względu na to jaka kwota zasili akcję najważniejsze, że dzieki tym środkom będzie można ufundować ciepłe posiłki oraz świąteczne paczki dla dzieciaków.

TRZY PRZYKAZANIA DLA KANDYDATA NA MIKOŁAJA
  1. Po pierwsze cegiełka – do zakupu przy bramce wjazdowej, upoważnia do wzięcia udziału w imprezie. Kwota?  Co łaska ale nie mniej niż 30 złotych ( im więcej tym lepiej 🙂  )
  2. Po drugie – obowiązkowy strój Mikołaja –  ,,od stóp do głów”…
  3. Po trzecie – bryka musi być oznaczona naklejką, która upoważnia do wjazdu na trasę

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! https://www.f7kulinarne.com/cennik/